Ana Sayfa GENEL Theta Healing Nedir?

Theta Healing Nedir?

tarafından betuluzun
ThetaHealing2

ThetaHealing® çok güçlü bir meditasyon tekniğidir. Theta Şifası’da denilmektedir. Theta ise; beyin dalgaları anlamına gelmektedir.

ThetaHealing’in kurucusu enerji terapisti Vianna Stibal’dir. Kanser hastalığını bu şifa yöntemiyle yenmiştir. Aslında herkesin öğrenebileceği bir teknik olduğunu vurgulamıştır. Önemli olan içsel inanç, doğru konumlandırma ve yönlendirmelerdir.
Theta beyin dalgası frekansı, sürekli tekrarlayan ve sabit gibi gördüğümüz inançlarımızı çok hızlı bir şekilde değiştirip, dönüştürmeye yarayan mucizevi bir yöntemdir. Yaşadığımız travmalar, şok, kayıp, atak, acı gibi duygular bilinçaltından silinip olumlu hale getirilir. Genelde gece uyurken, hipnoz halinde, meditasyon sırasında alfa konumunda olunan durumlarda gerçekleşen gevşeme halidir. Bu durumlarda bilinçaltının derinliklerine inilir.


Bilinçaltı ve bilincinizdeki kısıtlanmış inançları bu yöntemle değiştirebiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi hayata geçirebiliriz. ThetaHealing’in çok kısa sürede şifa vermesi en önemli özelliğidir.

You may also like

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla